Wij hechten veel waarde aan een gedegen opleiding van onze advocaten. Onze professionals putten veel zelfvertrouwen uit hun eigen kunde en ervaring, maar daarnaast is het op peil houden van het kennisniveau van cruciaal belang.
Opleiding gaat verder dan alleen kennis van het recht, ook zaken als onderhandelen, leidinggeven en andere vaardigheden zijn onderdeel van ons opleidingsbeleid. De positie van de advocaat is aan het veranderen, daar spelen wij uiteraard op in.
De bedoeling is om in de periode als advocaat-stagiaire een gevarieerde opleiding te krijgen/bieden. Wij streven ernaar om de opleiding zo op te zetten, dat iedereen zo snel mogelijk zelfstandig zijn/haar eigen zaken kan behandelen en de verantwoordelijkheid daarover kan dragen.
Vacatures
Mogelijkheden studenten-stage